phone 607 152 310 mail_outline zamowienia@wyklejanietablic.pl

Wyceńmy Twoją kampanię.

Formularz wyceny.

Nie wiesz, jak zacząć, a może Twoje billboardy wiszą już na mieście, ale chcesz więcej? Tak czy inaczej, skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz wyceny. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 48h.


Zaznacz usługi, które Cię interesują *

Jakiego formatu są Twoje tablice billboardowe *

Czy Twoje tablice billboardowe klejone są *


W jakich województwach znajdują się Twoje tablice *Administrator danych osobowych, którym jest RECEVENT sp. z o.o. z siedzibą w: 26-110 Skarżysko-Kamienna, ul. Mickiewicza 11/4, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu skontaktowania się z Panią/Panem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zapewnienia kontaktu. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawienia, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
 
 
 

Wyklejanie Tablic

Pracują z nami sami specjaliści w dziedzinie wyklejania tablic reklamowych, nie mamy ograniczeń geograficznych… Z nami wykleisz billboardy w Gliwicach, Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie… także w Twoim mieście, niezależnie od jego wielkości.

Kontakt

RECEVENT sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 11/4,
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 663-187-45-79

2018 - Powered by RECEVENT
arrow_upward