Ta strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych oraz optymalizacji pod względem użyteczności. Klikając „X”, wyrażasz zgodę na ich użycie.

phone 607 152 310 mail_outline zapytania@wyklejanietablic.pl

Oto MY.

Kampania billboardowa to jedna z najskuteczniejszych form reklamowych. Nie da się jej wyłączyć, przeoczyć, jest niezależna od dostępu do prądu, dociera nawet do 80% mieszkańców danego regionu! Najczęściej kampanie billboardowe wykorzystywane są do promocji lokalnych przedsiębiorstw oraz promocji produktowych dużych sieci handlowych, dlatego też napędzają lokalną koniunkturę, a dzięki informowaniu o rabatach mieszkańcy danego regionu kupują taniej.

Mając w pamięci te wartości, realizujemy kampanie billboardowe już od 13 lat! Miliony godzin logistyki i wyklejania, tony plakatów blueback i lata za kierownicą – wszystko to składa się na nasze doświadczenie i profesjonalizm. Szkolimy klejaczy, by niezawodnie dostarczać tę samą jakość w każdym regionie.

10028
Miesięcznie wyklejonych
tablic w całym kraju
64
Ekipy
klejące
3263
m2 wydrukowanego
bluebacka dziennie
320
Pozytywnych opinii
zadowolonych klientów

Proces.

Realizacja przebiega jak z płatka? Jasne! Ale to dlatego, że zawsze jesteśmy do niej świetnie przygotowani. Nasz proces twórczy ma zawsze kilka etapów.


01 Analiza

Pierwszy krok – analiza Twojego zapytania. Zanim dostaniesz od nas ofertę, dokładnie zweryfikujemy przesłane przez Ciebie w briefie dane: czas realizacji, dostępność, liczbę i wymiary nośników w określonych lokalizacjach, klejenie ze zwyżki czy drabiny. Dostarczymy Ci naszą propozycję nie później niż w 48h po otrzymaniu zapytania, skonsultujemy z Tobą oczekiwania, terminy, formy kampanii, a po podpisaniu umowy będziemy już gotowi do realizacji Twojego zlecenia.

02 Realizacja

Jesteśmy elastyczni – dostosujemy się do Twoich potrzeb. Chcesz nam powierzyć wyłącznie wyklejanie billboardów? Nie ma sprawy, ale pamiętaj, że możesz nam przekazać także druk, a nawet kreację graficzną. Wyznaczymy Ci opiekuna, który będzie Ci towarzyszył na każdym etapie tworzenia projektów i podczas dalszej realizacji kampanii. Razem z nim przejdziesz przez kolejne kroki: akceptację grafik czy wydruków, dystrybucję i raport po wyklejeniu.

03 Logistyka

Nasi ludzie mają GPS-a w głowie. Jadą na miejsce realizacji jak po szynach, ale tak się dzieje, bo wcześniej dobrze to zaplanowaliśmy: wielkość ekipy, czas dojazdu i… sytuacje awaryjne. Korki? Przewidzieliśmy to! Nietypowa lokalizacja nośników reklamowych? Damy radę! Pada, wieje? No cóż… tego nie zmienimy, ale mamy w zapasie czas! Gwarantujemy terminowość, jakość i dokładność realizacji kampanii z pełną odpowiedzialnością.

04 Koordynacja

Pojechali… I co dalej? Jesteśmy z ekipą w stałym kontakcie. Podczas wyklejania billboardów może się zdarzyć dosłownie wszystko, dlatego na bieżąco monitorujemy proces realizacji. Nadzorujemy dojazdy ekipy, postęp w pracach, dokładność wykonania zadań. Sprawdzamy, czy tablice są wyklejone poprawnym motywem, a zdjęcie zrobione jest z odpowiedniej odległości. To moment, w którym napotykamy różne problemy i błyskawicznie je rozwiązujemy.

05 Zarządzanie

Przyszedł czas na podsumowanie. Nie, nie… Nie tylko faktura nas interesuje. Po pierwsze raport zdjęciowy. Jesteś z nas zadowolony? Świetnie! W takim razie opowiemy Ci, co nas spotkało w czasie realizacji zlecenia, rozliczymy pracę ludzi na miejscu, po czym wyślemy do Ciebie pełne podsumowanie kampanii. Wtedy będziemy gotowi do zamknięcia zlecenia i wystawienia faktury. Czekamy też na Twój feedback.

 
 
 
 

Wyklejanie Tablic

Pracują z nami sami specjaliści w dziedzinie wyklejania tablic reklamowych, nie mamy ograniczeń geograficznych… Z nami wykleisz billboardy w Gliwicach, Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie… także w Twoim mieście, niezależnie od jego wielkości.

Kontakt

RECEVENT Sp. z o.o.
ul. Paryska 153,
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 663-187-45-79

2018 - Powered by RECEVENT
Polityka prywatnosci
arrow_upward