phone 607 152 310 mail_outline zamowienia@wyklejanietablic.pl

Oto MY.

Jesteśmy niezależni, jesteśmy profesjonalni, jesteśmy w 100% dla Ciebie. Wyklejanie tablic nigdy nie było tak proste i profesjonalne zarazem. Reklama wielkoformatowa na billboardach czy innych konstrukcjach zaprezentuje Twoje produkty i usługi z najlepszej strony, a dzięki dopasowanym pakietom znajdziesz u nas usługę skrojoną na własne potrzeby.

Dzięki dedykowanej platformie proces składania zapytań i zamówień jest u nas dziecinnie prosty.

Sprawdź nas! Wypełnij formularz wyceny.

Jesteśmy częścią RECEVENT, agencji outdoorowej z 10-letnim doświadczeniem na tym trudnym i nieustannie zmieniającym się rynku. Niezliczone zrealizowane kampanie, godziny logistyki i wyklejania, tony plakatów blueback i kilometry przejechanych tras – wszystko to składa się na nasze doświadczenie, profesjonalizm, a dzięki nim możemy oferować najlepszą jakość i gwarantować terminowość.

10028
Miesięcznie wyklejonych
tablic w całym kraju
64
Ekipy
klejące
3263
m2 wydrukowanego
bluebacka dziennie
320
Pozytywnych opinii
zadowolonych klientów

Proces.

Realizacja przebiega jak z płatka? Jasne! Ale to dlatego, że zawsze jesteśmy do niej świetnie przygotowani. Nasz proces twórczy ma zawsze kilka etapów.


01 Analiza

Pierwszy krok – analiza Twojego zapytania. Zanim dostaniesz od nas ofertę, dokładnie zweryfikujemy przesłane przez Ciebie w briefie dane: czas realizacji, dostępność, liczbę i wymiary nośników w określonych lokalizacjach, klejenie ze zwyżki czy drabiny. Dostarczymy Ci naszą propozycję nie później niż w 48h po otrzymaniu zapytania, skonsultujemy z Tobą oczekiwania, terminy, formy kampanii, a po podpisaniu umowy będziemy już gotowi do realizacji Twojego zlecenia.

02 Realizacja

Jesteśmy elastyczni – dostosujemy się do Twoich potrzeb. Chcesz nam powierzyć wyłącznie wyklejanie billboardów? Nie ma sprawy, ale pamiętaj, że możesz nam przekazać także druk, a nawet kreację graficzną. Wyznaczymy Ci opiekuna, który będzie Ci towarzyszył na każdym etapie tworzenia projektów i podczas dalszej realizacji kampanii. Razem z nim przejdziesz przez kolejne kroki: akceptację grafik czy wydruków, dystrybucję i raport po wyklejeniu.

03 Logistyka

Nasi ludzie mają GPS-a w głowie. Jadą na miejsce realizacji jak po szynach, ale tak się dzieje, bo wcześniej dobrze to zaplanowaliśmy: wielkość ekipy, czas dojazdu i… sytuacje awaryjne. Korki? Przewidzieliśmy to! Nietypowa lokalizacja nośników reklamowych? Damy radę! Pada, wieje? No cóż… tego nie zmienimy, ale mamy w zapasie czas! Gwarantujemy terminowość, jakość i dokładność realizacji kampanii z pełną odpowiedzialnością.

04 Koordynacja

Pojechali… I co dalej? Jesteśmy z ekipą w stałym kontakcie. Podczas wyklejania billboardów może się zdarzyć dosłownie wszystko, dlatego na bieżąco monitorujemy proces realizacji. Nadzorujemy dojazdy ekipy, postęp w pracach, dokładność wykonania zadań. Sprawdzamy, czy tablice są wyklejone poprawnym motywem, a zdjęcie zrobione jest z odpowiedniej odległości. To moment, w którym napotykamy różne problemy i błyskawicznie je rozwiązujemy.

05 Zarządzanie

Przyszedł czas na podsumowanie. Nie, nie… Nie tylko faktura nas interesuje. Po pierwsze raport zdjęciowy. Jesteś z nas zadowolony? Świetnie! W takim razie opowiemy Ci, co nas spotkało w czasie realizacji zlecenia, rozliczymy pracę ludzi na miejscu, po czym wyślemy do Ciebie pełne podsumowanie kampanii. Wtedy będziemy gotowi do zamknięcia zlecenia i wystawienia faktury. Czekamy też na Twój feedback.

 
 
 
 

Wyklejanie Tablic

Pracują z nami sami specjaliści w dziedzinie wyklejania tablic reklamowych, nie mamy ograniczeń geograficznych… Z nami wykleisz billboardy w Gliwicach, Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie… także w Twoim mieście, niezależnie od jego wielkości.

Kontakt

RECEVENT sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 11/4,
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 663-187-45-79

2018 - Powered by RECEVENT
arrow_upward