Ta strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych oraz optymalizacji pod względem użyteczności. Klikając „X”, wyrażasz zgodę na ich użycie.

phone 607 152 310 mail_outline zapytania@wyklejanietablic.pl

Praca dla aktywnych

Klejacz plakatów billboardowych pracuje w ciągłym ruchu. W tym zawodzie sprawdzają się osoby, które nie usiedzą przy biurku, uwielbiają za to przebywać na świeżym powietrzu i jeździć autem.

Polega na:

Praca polega na wyklejaniu plakatów billboardowych, dbaniu o estetyczną ekspozycję reklam oraz rewidowaniu stanu technicznego nośników, ewentualnie montażach billboardów. Nie musisz mieć doświadczenia w tym zakresie, by rozpocząć z nami współpracę. Zapewniamy profesjonalne szkolenie przed przejęciem obowiązków.

Dzięki pracy tej...

mieszkańcy danego regionu dowiadują się o promocjach w sieciach marketów, a co za tym idzie – kupują taniej. Reklama produktowa na billboardach wspomaga ponadto lokalny biznes, napędza mikroekonomię regionu.

W praktyce...

Klejacz otrzymuje od opiekuna dopasowaną do doświadczenia listę nośników do wyklejenia danego dnia. Początkowo jest to 15–20 tablic dziennie, liczba ta rośnie w miarę zdobywania doświadczenia i umiejętności. Kiedy klejacz nabierze już wprawy, wyklejenie jednego nośnika zajmuje mu 10–12 minut i wtedy ich liczba na dany dzień wrasta do 30–40 sztuk. Mistrzom klejenia wystarczy 6 minut, by estetycznie wykleić tablicę.

Wzrost liczby wyklejanych tablic wpływa na zwiększenie dochodów klejacza.

Nadajesz się do wyklejania tablic, jeśli:

  • lubisz aktywny tryb życia
  • chcesz mieć wpływ na wysokość wynagrodzenia
  • lubisz jeździć autem
  • jesteś osobą samodzielną i preferujesz nienormowany czas pracy

 
 
 
 

Wyklejanie Tablic

Pracują z nami sami specjaliści w dziedzinie wyklejania tablic reklamowych, nie mamy ograniczeń geograficznych… Z nami wykleisz billboardy w Gliwicach, Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie… także w Twoim mieście, niezależnie od jego wielkości.

Kontakt

RECEVENT Sp. z o.o.
ul. Paryska 153,
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 663-187-45-79

2018 - Powered by RECEVENT
Polityka prywatnosci
arrow_upward